Zuhanyhíradó | Ki erősített a legjobban?

2017 jún 12
4289 Megtekintés
Zuhanyhíradó | Ki erősített a legjobban?
A holtszezon egyik legérdekesebb téméját mindig az átigazolások szolgáltatják. A handballmánia adataira támaszkodva csapatokra lebontva összegyűjtöttük a játékosmozgásokat. 

Átigazolások 2017/18 - női NB1 ( az adatok tájékoztató jellegűek )

Győri Audi ETO KC

Érkezők:  Stine Bredal Oftedal ( Issy Paris Hand),  Anne Mette Hansen ( København Håndbold),  Szilovics Fanni (Győri Audi ETO KC junior),  Pál Tamara (Győri Audi ETO KC junior),  Varga Emőke (Győri Audi ETO KC junior),  Afentáler Sára (Győri Audi ETO KC junior),  Binó Boglárka (Győri Audi ETO KC junior),  Anja Althaus ( ZRK Vardar)

Távozók:  Korsós Dorina ( TuS Metzingen, kölcsönbe),  Lakatos Rita (Ipress Center-Vác, kölcsönbe),  Planéta Szimonetta ( Chambray Touraine),  Hársfalvi Júlia (DVSC-TVP, kölcsönbe),  Asma Elghaoui (Siófok KC)


FTC-Rail Cargo Hungaria

Érkezők:  Laura van der Heijden ( Team Esbjerg),  Márton Gréta (MTK Budapest, kölcsönből vissza)

Távozók:  Monori Orsolya (Dunaújvárosi Kohász KA),  Szarka Adrienn,  Suba Sára (Ipress Center-Vác, kölcsönbe)


Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia

Érkezők:  Monori Orsolya (FTC-Rail Cargo Hungaria),  Szekerczés Luca ( TuS Metzingen),  Kazai Anita (Fehérvár KC),  Katarina Tomasevic (szülés után visszatér),  Bouti Fruzsina (Mosonmagyaróvári KC SE)

Távozók:  Hornyák Bernadett (Ipress Center-Vác),  Karnik Szabina (MTK Budapest),  Gindeli Panna (),  Pálinkás Viktória (),  Rácz-Vincze Melinda (visszavonul),  Zdravko Zovko (edző, ?)


Siófok KC

Érkezők:  Lars Rasmussen (vezetőedző),  Sanja Damnjanovic ( ZRK Vardar),  Marie Paule Gnabouyou ( Viborg HK),  Denisa Dedu ( Corona Brasov),  Gabriela Perianu ( Dunarea Braila),  Simone Böhme Kristensen ( CSM Bucuresti),  Asma Elghaoui (Győri Audi ETO KC),  Szemerey Zsófi (Mosonmagyaróvári KC SE),  Sárosi Nanetta (Siófok KC junior)

Távozók:  Chloe Bulleux ( Issy Paris),  Deáki Dóra (Kecskemét),  Horváth Roland (vezetőedző),  Jelena Agbaba,  Marija Agbaba,  Brettner Zsófia,  Gercsó Nóra (kölcsönbe,),  Triscsuk Krisztina (Kisvárda),  Farkas Evelin


ÉRD

Érkezők:  Gávai Szonja (Békéscsabai ENKSE),

Távozók:  Barján Bianka (Ipress Center-Vác),  Fekete Bozsana,  Gridnyeva Szvetlana (visszavonul),  Vajda Luca,  Zeljana Stojak ( ES Besançon),  Larissa Araújo ( Magura Cisnadie)


DVSC-TVP

Érkezők:   Pénzes Laura (DVSC junior),  Szabó Panna (DVSC junior),  Tóvizi Petra (DVSC junior),  Lotte Griegel ( Rosztov Don),  Hajduch Csenge (Alba Fehérvár KC),  Madalina Zamfirescu ( Dunarea Braila),  Román Dorina (NEKA),  Hársfalvi Júlia (Győri Audi ETO KC, kölcsönbe),  Arna Sif Palsdottir ( OGC Nice)

Távozók:  Jelena Despotovic ( RK Krim Mercator),  Marija Garbuz (Kisvárda),  Marincsák Nikolett (Kisvárda),  Siska Pálma (Kecskemét),  Tóth Melinda (Mosonmagyaróvári KC SE)


Ipress-Center Vác

Érkezők:  Hornyák Bernadett (Dunaújvárosi Kohász KA),  Lakatos Rita (Győri Audi ETO KC, kölcsönbe),  Barján Bianka (ÉRD),  Szamoránsky Piroska (szülés után visszatér),  Diószegi Nikolett (Békéscsabai ENKSE),  Suba Sára (FTC-Rail Cargo Hungaria, kölcsönbe),  Kovács Patrícia ( Hypo NÖ)

Távozók:  Sonja Basic ( Nantes Loire Atlantique),  Temes Bernadett (Fehérvár KC),  Sara Vukcevic ( Rm. Valcea),  Soós Viktória (visszavonul),  Alexandra do Nascimento,  Farkas Veronika (Mosonmagyaróvári KC SE),  Bató Lili,  Balog Judit (Kisvárda)


Alba Fehérvár KC

Érkezők:  Temes Bernadett (Ipress Center-Vác),  Mistina Kitty (Kecskemét),  Olga Gorsenyina ( Kubany Krasznodar),  Sztankovics Réka (MTK Budapest),  Jana Zsilinszkajtye ( Kubany Krasznodar)

Távozók:  Daniela Piedade ( HC Puig d'en Valls),  Kazai Anita (Dunaújvárosi Kohász KA),  Hajduch Csenge (DVSC-TVP),  Sipeki Flóra (Budaörs),  Tilinger Tamara (),  Biljana Bandelier (visszavonul),  Ishitate Mayuko (visszatér hazájába)


MTK Budapest

Érkezők:  Karnik Szabina (Dunaújvárosi Kohász KA)

Távozók:  Sztankovics Réka (Alba Fehérvár KC),  Horváth Dóra (Kecskemét),  Olha Nyikolajenko (Kecskemét),  Márton Gréta (FTC-Rail Cargo Hungaria, kölcsönből vissza)


EUBility Group-Békéscsabai ENKSE

Érkezők: 

Távozók:  Diószegi Nikolett (Ipress Center-Vác),  Gávai Szonja (ÉRD),  Dajka Bettina,  Terenyi Bianka,  Kölcze Gabriella,  Nataliia Vasileuskaya,  Triffa Ágnes (Kisvárda)


Mosonmagyaróvári KC SE

Érkezők:  Bognár Róbert (vezetőedző),  Farkas Veronika (Ipress Center-Vác),  Tóth Melinda (DVSC-TVP),  Lozsi Erna (NEKA),  Horváth Bernadett (Budaörs),  Scholtz Andrea (Kisvárda),  Hegedűs Dorottya (Haladás VSE),  Dányi Bernadett (NEKA)

Távozók:  Lakatos Rita (Győri Audi ETO KC, kölcsönből vissza),  Katona Flóra (Kisvárda),  Gerháth Fanni (Budaörs),  Élő Beatrix (Kisvárda),  Szemerey Zsófi (Siófok KC),  Bouti Fruzsina (Dunaújvárosi Kohász KA),  Dombi Luca,  Horváth Petra,  Wéninger Alexa,  Varga József (vezetőedző)


Budaörs 

Érkezők:  Sipeki Flóra (Alba Fehérvár KC),  Gerháth Fanni (Mosonmagyaróvári KC SE)

Távozók:  Andrási Brigitta (Kecskemét),  Karalyos Orsolya (Kecskemét),  Horváth Bernadett (Mosonmagyaróvári KC SE),  Hatala Virág,  Györkös Rebeka,  Kamuti Réka,  Ivanics Dóra,  Schneck Réka,  Kovács Alexandra,  Oláh Kyra


Kisvárda Master Good SE

Érkezők:  Marija Garbuz (DVSC-TVP),  Vesna Milanovic-Litre ( RK Krim Mercator),  Marincsák Nikolett (DVSC-TVP),  Katona Flóra (Mosonmagyaróvári KC SE),  Élő Beatrix (Mosonmagyaróvári KC SE),  Tamara Georgijev ( RK Krim Mercator),  Balog Judit (Ipress Center-Vác),  Triffa Ágnes (EuBility Group-Békéscsabai ENKSE),Triscsuk Krisztina (Siófok KC)

Távozók:  Kristina Liscevic ( Team Esbjerg),  Yuliia Kucerova (Kecskemét),  Héjjas Tímea (visszavonul a profi kézilabdától),  Scholtz Andrea (Mosonmagyaróvári KC SE),  Hanna Yttereng,  Tóth Gabriella,  Marija Gedroit,  Lévai Zsófia (Hajdúnánás),  Madalina Puscas


Elios Kispest NKK

Érkezők: 

Távozók:  Pintér Zsanett,  Brunner Zsanett,  Iryna Tryzno,  Vadász Ildikó,  Ljubisa Nenezic,  Vigh Viktória,  Szerző Regina,  Balog Beáta


Hufbau-Akker Kecskeméti NKSE

Érkezők:  Siska Pálma (DVSC-TVP),  Karalyos Orsolya (Budaörs),  Deáki Dóra (Siófok KC),  Olha Nyikolajenko (MTK Budapest),  Andrási Brigitta (Budaörs),  Yuliia Kucerova (Kisvárda),  Horváth Dóra (MTK Budapest),  Jovana Risovic ( Randers HK)

Távozók:  Mistina Kitty (Alba Fehérvár KC),  Som Ildikó (),  Palotás Fanni (),  Zsilák Katica (),  Veress Zsuzsanna (visszavonul)


Vasas

Érkezők:

Távozók: