Sz
Fontos pontok a fővárosból

2018 feb 17
1402 Megtekintés
Győzelemmel és két ponttal távozunk a fővárosból, miután végig vezetve magabiztos játékkal 28-25-re nyertünk a K&H női kézilabda liga 14.fordulójában. Camilla Maibom jó teljesítménnyel mutatkozott be csapatunk színeiben.
Dán irányítóval erősítünk

2018 feb 15
1668 Megtekintés
Camilla Maibom Siófokon folytatja pályafutását, miután féléves szerződést kötött klubunkkal. A 27 éves irányító már együtt edz a csapattal, a hétvégi MTK elleni mérkőzésen debütálhat az SKC színeiben.
Az Érd ellen játszunk a Magyar Kupa elődöntőjében

2018 feb 13
951 Megtekintés
A Magyar Kézilabda Szövetségben kisorsolták a Török Bódog női Magyar Kupa négyes döntőjének párosítását, az elődöntőkben FTC-Győr és Siófok-Érd párharcokra kerül sor. A résztvevő együttesekkel történt egyeztetést követően az is eldőlt, hogy a négyes döntőre új időpontban, 2018. március 31.-április 1-jén kerül sor, a Papp László Budapest Sportarénában.
Magyar Kupa: Ott vagyunk a Final4-ban!

2018 feb 08
1037 Megtekintés
A döntetlen ezúttal felért egy győzelemmel, avagy csapatunk a Magyar Kupa 5. fordulójában idegenben harcolta kis a Final4-ba jutást. A hazai pályán játszó Békéscsaba nagyot küzdött és nehéz ellenfélnek bizonyult.
Az eddigi legfontosabb mérkőzés következik

2018 feb 06
771 Megtekintés
Csütörtökön a Magyar Kupa V. fordulójában lányaink a Békéscsaba Előre NKSE csapata ellen lépnek pályára, ahol a tét a sorozat négyes döntőjébe jutás. Nem ígérkezik könnyűnek ez a párharc annak ellenére sem, hogy a csabaiak a bajnokságban a tabella utolsó helyét foglalják el. Vezetőedzőnk és csapatkapitányunk nyilatkozott a találkozó felvezetéseként.